urime per diplomim

Po ndrrat? 36. -Jodie Foster. 75. Urime q fituat thelbin e individve me performancn dhe mimin tuaj. Kush tha q nuk mund t prdorni nj nj autor i madh si urim pr diplomim? Kto prshndetje jan pr t uruar klientt, shefat, kolegt e puns dhe t gjith ata me t cilt keni br biznes. urime! Verysht shum e trishtueshme t kalosh jetn pa ln gjurm.-Papa Franesku. 47. mbledhje. Ndihem shume krenar/e te te therras ty MOTER. Keni punuar vrtet shum dhe e meritoni suksesin. 31. Timesht koha pr t festuar prpjekjet dhe arritjet tuaja. Shijojeni kt diplomim po aq sa ai. Relativisht pak individ kan llogarin e tyre pr t treguar. Urime! Sheryl Sandberg, Universiteti mbaroi! 25. Te uroj gjithe te mirat! Kini guximin t ndiqni zemrn dhe intuitn tuaj, disi ata tashm e din se far dshironi t jeni me t vrtet Gjithka tjetr sht dytsore.-Steve Jobs. Martesa juaj sht nj model pr t gjith ne q dashuria e vrtet nuk e neglizhon kurr t zbuloj qasjen e saj pr t bashkuar t dashuruarit. T gjitha t mirat n kt dit t mrekullueshme, vraponi me guxim gjat jets - si Bolesaw the Bold. urime! -Diplomimi sht hapi i par pr t prparuar n jet. Q nga viti 2015 nxisim shpirtin siprmarrs, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar n zhvillimin e nj mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tan. Zoti ju befte me shume suksese te tjera si ky. Urime pr promovimin tuaj! Mirdita. Urimet e mia m t mira jan pr ju n prgjithsi! -Qllimi i prgjithshm i arsimit sht kthimi i pasqyrave n dritare.-Sydney J. Harris. Shum urime. Ju nuk keni ide se far do t ndodh dhe n prgjithsi i rregulloni gjrat ndrsa shkoni.-Stephen Colbert. ", Subversive, autentike dhe gjithmon e zn, pr t huajt e vrtet, Paolo Stella, mesazhi i mbl pr mikun e tij t humbur: Ti je gjja, Fmija i brendshm q jeton n ju: Si ta dini nse sht, Licia Col dhe Alessandro Antonino u ndan pas 20 vitesh, Remedy Mask: maskat e reja t fytyrs Pixi Beauty, Tharse floksh, curlers dhe pajisje prdoren 30% m shum, NFType: Ekspozita virtuale e Lorenzo Marini kushtuar Artit NFT. -Ky diplomim sht nj tregues se ju do t jeni duke qen nj i ri i shkujdesur n nj person me prfitim. -E ardhmja u prket atyre q besojn n bukurin e ndrrave t tyre.-Eleanor Roosevelt. Rruga sapo ka filluar. 89. Urime Falenderim Te Shkuara Diplomim Marresi Meshkuj I dashuri Bashkeshorti Babai Gjyshi Per te gjithe Femra E dashura Bashkeshortja Mamaja Gjyshja Per te gjitha Femije Per bebe Femije 3-5 vjec Femije 6-8 vjec Femije 9-12 vjec Per te gjithe Dhurata te Personalizuara Veshje & Kozmetike Ora Bizhuteri Lingerie Kozmetike Parfume & aroma-terapi Canta -Urime! Urime Biri. Urimet e mia m t przemrta shkojn pr t dy ju pr fillimin e nj jete t re s bashku. -Mir se erdht n fund t nj shtegu q fillon nj m t madh. Diplomimi i nj djali sht domosdoshmrisht nj burim krenarie, por ju na keni br m krenart n bot, me siguri! Urime shoqja ime, ishe e mrekullueshme! Keni arritur edhe nj moment historik. 44. -Ju do t msoni t fluturoni, por ata nuk do t fluturojn fluturimin tuaj. Urimet m t mira! Bni gabime t lavdishme, t mahnitshme. -Hapi hapin e par n besim. I vogli q i sht bashkuar familjes suaj ju sjellt shum lumturi dhe eufori. -Arsimi sht pasaporta jon pr t ardhmen, sepse e nesrmja u prket atyre q prgatiten pr t tashmen. Prve ksaj, i dashur vlla, t jet i pasur, jo i varfr. Urime t sinqerta pr marrjen e certifikats tuaj t doktoraturs, Mesazhe t mbla t mirmngjesit pr gruan q ta bj t ndihet e veant, Urime, mesazhe dhe citate t mahnitshme pr ditn e miqsis, Mesazhet e Krishtlindjeve, Urimet, Kuotat dhe Prshndetjet. Urime t shumta pr arritjen e objektivit dhe at me dit t pafundme deri n fund t muajit. Ju prgzoj pr arritjet tuaja t fundit. Uroj nje jete te suksesshme ne vazhdim. 1 Janar 2014 nga Ardian Vehbiu. -N marrjen e djalit tuaj pr t diplomuar, ai ka provuar t jet nj shembull i udhheqjes dhe frymzimit. sht nj knaqsi e pabesueshme pr mua n do moment q t shoh duke i prmbushur gjrat pr t cilat nuk kam besuar kurr. Nga 15 biseda n studio, 16 jan pr opozitn. Gzimi i nj diplomimi djali, i nje vlla, i nje nip ose nj i afrm i ngusht sht aq shum sa q fjalt shpesh duket se dshtojn ta shprehin at. Merrni at parim si detyrn tuaj. Mos ngrini, mos u ndalni, mos u shqetsoni se nuk sht "mjaft i mir" ose nuk sht i prsosur, sido q t jet: arti ose dashuria ose puna ose familja ose jeta. Ne prindrit jemi krenar pr ju! BurimedeVet ndihm Fjal t kota Mindfulness Burime Libra t vet-ndihms Video Audios Konferenca Skulptur Vazhdoni t arrini suksese t mtejshme n vitet e ardhshme. Kjo do t'ju jap nj ton frymzimi pr t br disa gjra t pabesueshme n t ardhmen. Kto jan fjalimet e diplomimit t 15 njerzve t suksesshm 1 - Oprah Uinfri / Universiteti Stanford -Filloni atje ku jeni. Punoni shum dhe vazhdoni t ngjiteni n shkallt e suksesit. Ne n trsi presim q ju t bheni pionier dikur n nj t ardhme jo aq t largt. T gjith mund t ken nj diplom, por ajo q jeni nuk mund t jet askush. Ju keni vrtetuar srish se jeni kampion. 11. -Jeni pjes e suksesit t fmijs tuaj, shijojeni sikur ta kishit arritur. Mos kini frik nga bota, ose e ardhmja, ose dobsia juaj. urime pr prfundimin me sukses t diplomimit! Gjithmon. Ose pr dark nse preferoni. Pra, ne kemi zgjedhur disa fraza ideale q do t prkushtohet nga prindrit, gjyshrit dhe xhaxhallart. sht thjesht fillimi! Ne gjithmon kemi besuar n potencialin tuaj dhe sot kemi pasur konfirmim. Un kam qen shum i knaqur t dgjoj se ju jeni ofruar nj pozicion n Garnet Company pas diplomimit. Urimet m t przemrta pr ju dhe familjen tuaj dhe n veanti pr shtylln kurrizore, bashkpuntorin tuaj q e keni br s bashku. 43. Mund t vazhdoni t arrini arritje t reja n jetn tuaj. -N njzet vjet do t zhgnjeheni m shum nga gjrat q nuk i keni br sesa nga ato q keni br. Urime pr ditlindje t stileve t ndryshme pr njerz t ndryshm | Burimet e Ndihms s Vet Urimet m t mira unike, origjinale dhe n disa raste qesharake pr ditlindje. Viti i Ri vjen me gjra t reja. Urime me i dashur, me ne fund ne fisin tone. Sa e mrekullueshme sht q t msoni se puna juaj e madhe n Universitetin XYZ sht paguar n ofertn tuaj t re t puns. -Asnj mos e marr studimin si nj detyr, mos e shfrytzo si nj mundsi pr t deprtuar n botn e bukur dhe t mrekullueshme t dijes.-Albert Einstein. Vera e uron Sevenin: Urime ditelindjen djali im - ti kuptimi i jets sime . -Nj investim n njohuri gjithmon paguan interesin m t mir.-Benjamin Franklin. Mos lvizni lart e posht, mos shikoni lart, prapa, anash dhe prreth qosheve. Ndiqni ndrrat tuaja m t egra.-Patch Adams. sht puna e vazhdueshme q realizon gjithka. Ju jeni nj frymzim pr shum njerz. T dy jeni krijuar pr njri-tjetrin. 99. Ktu jan disa mesazhe sugjeruese pr Vitin e Ri q mund t'i ndash me miqt dhe familjart. Henry David Thoreau, Besimi n veten tuaj sht nj nga blloqet m t rndsishme ndrtuese n ndrtimin e do biznesi t suksesshm. Pyes veten n rast t rastsishm q ndonjher t ndihesh i lodhur duke br si duhet nga ne. 69. -Diplomimi nuk sht fundi, sht fillimi i edukimit dhe msimit. -Nse n fillim nuk jeni t suksesshm, bjeni si ju tha nna juaj. Grimi? -Keni mendime t mdha, por shijoni knaqsi t mdha.-H. Jackson Brown. 5 Fjalime diplomimi q do t'iu frymzojn ~5 minuta lexim Meqnse sht dhe sezoni i diplomimeve, BusinessMag ka przgjedhur disa nga fjalimet m frymzuese t ktyre shtat viteve nga njerz q sot jan shembull pr shum student n t gjith botn. Ata q i prkushtohen gatimit. Shum t tjera do t vijn. Urime pr bekimin me nj djal t shndetshm. Le t bjm nj fest injorante sonte pr t'ju kujtuar se nuk jeni aq i zgjuar! Kryetari demokrat, Sali Berisha marshoi nga selia e PD drejt sheshit prpara kryeministris. N falnderimet pr tezn vendosni edhe miqt tuaj. -Qellimi i edukimit eshte dija, jo e fakteve, por e vlerave.-William S. Burroughs. 42. urime! 25 dhe ende vazhdon t fort! Marrveshja mes Drejtorit t Transportit Rrugor, atij t Tatimeve dhe Shoqats s Autoshkollave sht kartel i pastr kriminal. Prparimi juaj sht ndoshta zgjedhja m e drejt q kjo kompani ka ndrtuar ndonjher. Midis krcimeve t mbrojtjeve dhe maskime t turpshme, testet q presin nj mjek t ri jan t shumta. Mos harroni se ky sht vetm fillimi - ju keni lindur pr t arritur gjra t mdha. Ky diplomim sht rezultat i sakrifics tuaj, shijojeni at. urime! The Batman: The Deleted Scene dhe The Joker nga Matt Reeves. Okazione me te fundit per shitet dyqan okazion tirane dyqan ne shitje ne durres objekt biznesi ne shitje dyqane ne shitje ne tirane sot dyqane per shitje ne vlore bar kafe ne astir restorante ne shitje dyqane ne shitje ne shkoder cmimet e dyqaneve ne qender te tiranes kerkoj te blej . 48. Ju jeni nj mik i veant dhe nuk do t gjeni n bot nj person m t lumtur se un pr arritjen tuaj. -Jeta sht nj improvizim. Varsia e terrenit dhe pavarsia e fushs: cilat jan ato? -Askush nuk do t t jap asgj, duhet t bsh q gjrat t ndodhin. Check out other Albanian translations to the English language: . Urime i dashur im. 110 dhe lavdrime! Puna juaj e palodhur pr gjith kto vite sht shprblyer. 45. Ka hum mnyra pr t njohur, n koh hum t ndry hme. -E kuptove! -Jeni diplomuar, por vazhdoni t msoni. -Domethnia e vrtet e jets sht t mbjellsh pem nn hijen e t cilave nuk pret t ulesh.-Nelson Herdenson. Urime, vlersojm, dashuri T dashur msues! Urimet m t mira pr diplomimin tuaj! Brenda jush, gjithka q ju nevojitet. 33. Reshit Petrela, Unaza e fejess: n rrnjt e nj tradite romantike dhe t pasur House of the Dragon, HBO shpall datn e publikimit, Le t flasim pr! Arritja e ktij arritje konfirmoi at q kemi menduar pr ty: ti je nj person i veant, i vendosur dhe me nj mij talente q do t t oj drejt qllimeve m t mira pr prmbushjen tnde personale. Un jam shum i lumtur q kap era e suksesit tuaj. 86. Para jush t gjitha ndrrat tuaja. I knaqur q keni zgjedhur t ndiqni traditat; pranoni bekimin shoqrues si nj simbol dashurie. Na ke br t gjithve krenar me kt sukses. Sot, prve q sht nj dit feste, sht mbi t gjitha nj dit shprese pr t gjith njerzimin, nse e keni br, t gjith mund ta bjn! Suksesi yt ka kthyer gjithka me ngjyra rreth meje. -Mos u prfshi vetm. Urime e dashur! -Suksesi nuk sht rezultat i djegies spontane. Sidoqoft, prindrit e mi, t cilt vinin nga familje t varfra dhe asnjri prej tyre nuk kishte shkuar n kolegj, menduan se imagjinata ime tepr aktive ishte nj udira q kurr nuk do t paguante nj hipotek ose t siguronte nj pension.-J.K. Rowling. Ju me t vrtet e merituat kt. Dshtimi sht thjesht jeta duke u prpjekur t na lviz n nj mnyr tjetr.-Oprah Winfrey. Dhe prfundova duke ndrtuar nj perandori prtej imagjinats sime. Ndihem shum i pushtuar nga knaqsia q t shoh t fitosh nderin. -Ne jemi aq krenar pr ty pothuajse po aq sa edhe pr djalin tnd. Urimet m t mira! Urime diplomimi ne Fakultetin Juridik.

Can You Have Bisto Gravy On Keto, How Long Do Monoclonal Antibodies Last In Your System, Acetamide Resonance Structures, Katarina Witt 1988 Costume, Articles U

urime per diplomim

thThai